Výroba

Zabývám se kompletní renovací a stavbou stylových městských kol.

Městským kolům sluší jednoduchý, čistý retro design. Rád kombinuji staré, originální vintage komponenty s novými funkčními prvky, které ovšem nijak nenaruší krásný vzhled městského kola. Kolo se tak zároveň může stát vaším módním doplňkem.

Každé mnou postavené kolo je svým designem originální, není možné najít takové v obchodě. Kola jsou skládána ručně a věnuji tomu veškerou péči. Nezabývám se drobnými opravami kol. Zastávám postoj, kdy každé kolo, které mi projde pod rukama, ponese můj otisk. I za cenu toho, že kol bude méně. O to víc budou jedinečná a můžete si být jisti, že Vaše kolo bude unikátní široko daleko.

Co rád používám

Čemu se vyhýbám

Jak na to

Mám kolo a chci na něm zase jezdit

Máte doma kolo (po babičce, dědovi), které máte rádi a chcete na něm opět jezdit? Chcete z něj udělat krásné funkční kolo do města? Napište mi a domluvíme spolu detaily. Design kola můžete celý nechat na mě, stejně tak ale budu rád, budete-li se chtít zapojit a vymyslet si kolo přesně podle svých představ.

Existuje tisíce možností v každé cenové hladině...

Nemám kolo, ale chci ho

Napište mi, případně sledujte stránky (nebo profil na Facebooku) - vždy mám v dílně rám, či staré kolo, které může být použito jako základ pro to vaše.

Jak dlouho stavba kola trvá?

Jelikož stavba kol je stále jen mým koníčkem, nemohu tomu věnovat všechen svůj volný čas. Stavba kola tak průměrně trvá jeden měsíc. Může se stát, že kolo bude postaveno i dříve, stejně tak se ale může stát, že se proces o trochu protáhne.